LED panel 600x600 45W, štvorec

Štvorcový LED panel do kazetového stropu/ do podhľadu. LED panel má 45W a nahrádza bežnú 150W žiarovku.

19,80 €
S DPH
Teplota svetla
Množstvo

Teplá biela

Interiérové LED osvetlenie vhodné do všetkých druhov interiéru ako obývačky, kuchyne, WC, chodby, spálne, detskej izby, pracovne a podobne. Toto podhľadové svietidlo sa často používa ako doplnkové bodové osvetlenie.

Denná biela

Interiérové LED osvetlenie vhodné do všetkých druhov interiéru ako kuchyne, WC, chodby, pracovne, lámp na čítanie a podobne. Toto podhľadové svietidlo sa často používa ako doplnkové bodové osvetlenie.

Studená biela

Interiérové LED osvetlenie vhodné do všetkých druhov interiéru ako kuchyne, WC, chodby, pracovne, osvetlenie skladov, no zároveň je vhodné na použitie v exteriéru. Toto podhľadové svietidlo sa často používa ako doplnkové bodové osvetlenie.

 

Trafo /Transformátor napätia/ je súčasťou balenia, rovnako zdroj svetla  - svietidlo zapojíte priamo do 220V. Svietidlo má extrémne dlhú životnosť a po celú jej dobu už nepotrebujete dokupovať žiarovky, naviac ušetríte náklady na energiu kvôli nízkej spotrebe.

 

Kazetové LED svietidlo je pripravené hlavne na uchytenie do sadrokartónu, ale je možné ho montovať aj na OSB dosky, kazetové stropnice a podobne.

V-002

Tabuľka dát

Zdroj svetla
EPISTAR chip SMD 5630
Celkový výkon
45W
Svietivosť
3600 lm
Nahrádza
150 W
Materiál
hliník
Farba
biela
Rozmery
595 x 14 mm
Trieda krytia
IP20

Špecifické referencie

Hodnotenia

Pridaj svoje hodnotenie

LED panel 600x600 45W, štvorec

Štvorcový LED panel do kazetového stropu/ do podhľadu. LED panel má 45W a nahrádza bežnú 150W žiarovku.

Pridaj svoje hodnotenie